Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

IV 68

Mediniai langai langai yra skirti tik išskirtiniams namams, kuriuose svarbu sukurti jaukią atmosferą, taupyti energiją ir užtikrinti saugumą. Ekologiški ir ilgaamžiai mediniai langai yra vieni populiariausių Lietuvoje ir Europoje. Džiaugiamės galėdami pagaminti ir pasiūlyti būtent tokius langus, kuriuos puikiai įvertina mūsų klientai Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Pristatome IV 68 medinį langą. Šis langas – 68 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies su vienkameriniu 32mm stiklo paketu, dažoma pasirinkat jūsų spalva.

Susisiekite su mumis ir užklauskite kainų bei papildomos informacijos.

Kodėl verta rinktis šiuos langus:

  • Mediniai langai yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų naudojant modernias  medienos apdirbimo ir langų gaminimo linijas ir technologijas.
  • Raibės langai yra ekologiški, nes pagaminti iš natūralių medžiagų, siekiant kiek įmanoma sumažinti gamybos procesų poveikį aplinkai.
  • Gaminame langus atsižvelgdami į užsakovų ir architektų pageidavimus. Gamybos procesas yra labai lankstus, dėl to galime laisvai rinktis medienos rūšis, varstymo tipus, apkaustus, stiklą. Lankstumas – mūsų pagrindinis privalumas.
  • Gamybą vystome nuo 1994 metų, tad turime beveik 20 metų patirtį. Dirbame stabiliai, o tai leidžia mūsų langams suteikti ilgalaikes garantijas.
  • Montuojame langus. Tik teisingai sumontuoti langai pasižymi visomis savybėmis, kurias garantuoja gamintojai. Dėl to montavimo procesui yra skiriamas išskirtinis dėmesys.
  • Nuolatos tikriname savo gaminių kokybę, todėl klientai gauna tik aukščiausios kokybės gaminius.

Langas kliento pageidavimu gali būti dažomas, lakuojamas. Pagal interjero ir eksterjero sumanymą klientai pasirenka lango medienos spalvą, o mūsų gamykloje langas yra nudažomas arba nulakuojamas.

  • Lango rėmai lakuojami  iš abiejų pusių;
  • Viena rėmo pusė yra lakuojama, kita – nudažoma;
  • Rėmas tik dažomas iš abiejų pusių;
  • Lango rėmo pusės dažomos skirtingomis spalvomis.

Spalvas pasirenka klientas iš RAL paletės.

Dažymas yra esminė medinių langų apsaugos priemonė, jei nėra pasirenkamas kaustymas. Naudojame tik specialius vokiečių firmos REMMERS BAUCHEMIE GmbH dažus ir lakus, kurie yra itin ilgaamžiški ir apsaugo langą nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės, vandens, šalčio, karščio ir mechaninio poveikio. Taip pat turi įtakos ir garso izoliacijai. Taip jų ilgaamžiškumas tik didėja, todėl į dažymo ir lakavimo procesą žiūrime ypač atsakingai.

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314