Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

IV 68

Mediniai langai langai yra skirti tik išskirtiniams namams, kuriuose svarbu sukurti jaukią atmosferą, taupyti energiją ir užtikrinti saugumą. Ekologiški ir ilgaamžiai mediniai langai yra vieni populiariausių Lietuvoje ir Europoje. Džiaugiamės galėdami pagaminti ir pasiūlyti būtent tokius langus, kuriuos puikiai įvertina mūsų klientai Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Pristatome IV 68 medinį langą. Šis langas – 68 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies su vienkameriniu 32mm stiklo paketu, dažoma pasirinkat jūsų spalva.

Susisiekite su mumis ir užklauskite kainų bei papildomos informacijos.

Kodėl verta rinktis šiuos langus:

  • Mediniai langai yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų naudojant modernias  medienos apdirbimo ir langų gaminimo linijas ir technologijas.
  • Raibės langai yra ekologiški, nes pagaminti iš natūralių medžiagų, siekiant kiek įmanoma sumažinti gamybos procesų poveikį aplinkai.
  • Gaminame langus atsižvelgdami į užsakovų ir architektų pageidavimus. Gamybos procesas yra labai lankstus, dėl to galime laisvai rinktis medienos rūšis, varstymo tipus, apkaustus, stiklą. Lankstumas – mūsų pagrindinis privalumas.
  • Gamybą vystome nuo 1994 metų, tad turime beveik 20 metų patirtį. Dirbame stabiliai, o tai leidžia mūsų langams suteikti ilgalaikes garantijas.
  • Montuojame langus. Tik teisingai sumontuoti langai pasižymi visomis savybėmis, kurias garantuoja gamintojai. Dėl to montavimo procesui yra skiriamas išskirtinis dėmesys.
  • Nuolatos tikriname savo gaminių kokybę, todėl klientai gauna tik aukščiausios kokybės gaminius.

Mediniai langai yra dažniausiai įsivaizduojami stačiakampio formos, tačiau šia klasikine langų forma neapsiribojame. Suprantame, kad tam tikri išskirtiniai architektūriniai projektai reikalauja išskirtinių langų ne tik savo kokybe, bet ir forma. Dėl to galime pasiūlyti kelių formų langus:

Stačiakampius klasikinius langus.

Arkinius langus, kai lango viršus yra apvalus, o apačia horizontali.

Apvalius langus, kai langas yra apskritimo ar ovalo formos.

Trikampius langus, kai lango rėmas yra trikampio formos (dažniausiai naudojamas ant stogo esančioms erdvėms)

Nestandartinių formų langus, kai langai yra nesimetriški.

Mūsų turimos gamybos linijos leidžia sukurti pačių įvairiausių formų langus pagal kliento pageidavimą.

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314