Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

Garažo vartų automatika

   Katalogas-PDF

  Niekam nera malonu blogu oru ar vidury nakties išlipti iš automobilio atidaryti garažo vartus. Su bendroves „Hörmann“ vartu pavaromis Jus visada turesite „laisva ivažiavima“, nes savo garažo ir kiemo vartus atidarysite rankiniu siustuvu greitai, patogiai ir saugiai sededami automobilyje. „Hörmann“ siulo patogia ir greita „SupraMatic“, nebrangia „ProMatic“, akumuliatoriumi maitinama „ProMatic Akku“ ir kt. naujoviška pavaru technika. Šalia esanciame kataloge rasite išsamios informacijos, o individualia konsultacija Jums suteiks ir „Hörmann“ partneris.

   

  Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann garažo vartų pavaras

  Pakėlimo saugiklis

  Hörmann automatinius garažo vartus įsilaužėliams įveikti sunku: jei vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis užsifiksuoja automatiškai kreipiamojo bėgelio atramoje. Vartai iš karto patikimai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Šis užraktas veikia visiškai mechaniškai ir, priešingai nei konkurentų pavaros, veikia ir nutrūkus elektros srovės tiekimui.

   
      

  Išjungimo automatika   

  Patikima išjungimo automatika saugiai sustabdo vartus atsiradus netikėtoms kliūtims. Dar didesnei apsaugai ir saugai užtikrinti mes rekomenduojame įmontuoti be kontakto veikiantį šviesos barjerą. Hörmann pavaroje SupraMatic P jis sumontuojamas serijinės gamybos metu.       

  Švelnus įsibėgėjimas – švelnus sustojimas       

  Jūsų vartai atsidaro ir užsidaro tolygiai bei tyliai. Paleidimo ir sustabdymo fazes savo garažo vartams galite nustatyti individualiai. Taip tausojami Jūsų garažo vartai ir Jūs galite jais ilgiau džiaugtis. 

     

  Pavara SupraMatic

  Su pavara SupraMatic ir Hörmann segmentiniais garažo vartais Jūs važiuosite greičiau ir patikimiau. Iki 50 % didesnis atidarymo greitis reiškia daugiau saugos ir mažiau streso prie garažo įvažiavimų, ypač ten, kur vyksta intensyvus judėjimas.  
   
                 

  Patogu ir saugu dėl dvikryptės radijo ryšio technologijos.

  Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą, norint pasižiūrėti, ar Jūsų vartai uždaryti. Tik vienu mygtuko paspaudimu iš rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalvos pamatysite, ar Jūsų garažo vartai uždaryti. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką*, vartai bus uždaryti. 
     

  Stabilus veikimo nuotolis be trikdžių

  Naujai sukurtas, itin saugus BiSecur užkodavimo metodas užtikrina, kad joks pašalinis negalės nukopijuoti Jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Ruhr universiteto Bochume saugos ekspertų: saugus kaip internetinė bankininkystė. 
     

  Išskirtinis rankinis siųstuvas     

  Naujuose, išskirtiniuose BiSecur rankiniuose siųstuvuose be juodo ar balto lakuoto paviršiaus, taip pat žavi elegantiška forma, kurią itin malonu laikyti rankose.

  Naujieji Hörmann BiSecur rankiniai siųstuvai buvo apdovanoti tarptautinės žiuri už išskirtinį dizainą.     

  Paveikslėlis viršuje: rankinis siųstuvas HS 5 BS su pasirenkama rankinio siųstuvo stotele.

   
  Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
  Sprendimas: Infoluitai

  © 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314