Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

IV 80

Mediniai langai langai yra skirti tik išskirtiniams namams, kuriuose svarbu sukurti jaukią atmosferą, taupyti energiją ir užtikrinti saugumą. Ekologiški ir ilgaamžiai mediniai langai yra vieni populiariausių Lietuvoje ir Europoje. Džiaugiamės galėdami pagaminti ir pasiūlyti būtent tokius langus, kuriuos puikiai įvertina mūsų klientai Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Pristatome IV 80 medinį langą. Šis langas – 80 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies su dvikameriniu 44mm stiklo paketu, dažoma pasirinkat jūsų spalva.

Susisiekite su mumis ir užklauskite kainų bei papildomos informacijos.

Kodėl verta rinktis šiuos langus:

  • Mediniai langai yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų naudojant modernias  medienos apdirbimo ir langų gaminimo linijas ir technologijas.
  • Raibės langai yra ekologiški, nes pagaminti iš natūralių medžiagų, siekiant kiek įmanoma sumažinti gamybos procesų poveikį aplinkai.
  • Gaminame langus atsižvelgdami į užsakovų ir architektų pageidavimus. Gamybos procesas yra labai lankstus, dėl to galime laisvai rinktis medienos rūšis, varstymo tipus, apkaustus, stiklą. Lankstumas – mūsų pagrindinis privalumas.
  • Gamybą vystome nuo 1994 metų, tad turime beveik 20 metų patirtį. Dirbame stabiliai, o tai leidžia mūsų langams suteikti ilgalaikes garantijas.
  • Montuojame langus. Tik teisingai sumontuoti langai pasižymi visomis savybėmis, kurias garantuoja gamintojai. Dėl to montavimo procesui yra skiriamas išskirtinis dėmesys.
  • Nuolatos tikriname savo gaminių kokybę, todėl klientai gauna tik aukščiausios kokybės gaminius.

Mediniai langai gali būti gaminami iš skirtingų rūšių medienos:

Ąžuoliniai mediniai langai – vieni iš populiariausių, nes yra tvirti ir masyvūs, taip pat ilgaamžiški ir stilingi. Įpatingą populiarumą įgijo rytų rinkoje.

Pušiniai mediniai langai – klasikiniai langai, gaminami nuo senu senovės dėl išskirtinių pušies savybių.

Maumedžio mediniai langai – itin atsparūs išoriniam poveikiui.

Raudonmedžio( Meranti, Sipo, Sapeli)    mediniai langai – itin prabangūs ir išskirtiniai mediniai langai, pabrėžiantys ne tik kokybę, bet ir prabangą.

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314