Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

Plastikiniai langai REHAU

Kokybiški ir patvarūs plastikiniai langai – ilgaamžis, ekonomiškas sprendimas komfortui Jūsų namuose užtikrinti

Plastikiniai langai gaminami iš vokiško REHAU profilio. Gamyboje ypatingai akcentuojame langų kokybę, nenaudojame pigesnių sudedamųjų dalių, užtikriname lango patvarumą ir efektyvesnį energijos taupymą.

Plastikiniai langai su tvirta REHAU profilio konstrukcija atlaiko stiprų vėją, langai nevibruoja. Iš atsparios susidėvėjimui ir šalčiui medžiagos pagamintos tarpinės gerai užsandarina visą langą bei nepraleidžia lietaus. Tokiu būdu plastikiniai langai tampa atsparūs aplinkos poveikiui (tokie plastikiniai langai nebijo tiesioginės saulės spindulių, temperatūros svyravimų) bei pasižymi puikiomis garso, šilumos izoliacijos savybėmis.

Estetiška išvaizda, ilgaamžiškumas, lengva priežiūra, gera šilumos izoliacija –plastikiniai langai, kuriuos siūlome mūsų klientams.

Langų gamyboje ypatingas dėmesys yra skiriamas lango sudedamųjų medžiagų kokybei. Tik naudodami aukštos kokybės ir žinomų įmonių medžiagas galime užtikrinti lango patvarumą ir efektyvesnį energijos taupymą.

Plastikiniai langai pasižymintys varstymo mechanizmų išskirtinumu

Plastikinius langus montuojame su specialia furnitūra Siegenia Favorit arba Siegenia Titan , kurios išskirtinumas yra sutankintas uždarymo taškų kiekis (padidina lango stabilumą ir sandarumą) bei savaime susireguliuojanti mikrovėdinimo funkcija (konstrukcinės ypatybės leidžia mechanizmui savaime nusistatyti optimaliam veikimui pagal gaminio šiluminį plėtimąsi arba traukimąsi). Tokia furnitūra iš karto montuojama su bazine priešįsilaužimine sauga.

Turime platų spalvų ir laminatų pasirinkimą, plastikinius langus lengvai pritaikysite prie interjero ir eksterjero sprendimų

Siūlome plačią spalvinę gamą ir dekoratyvinį konstrukcijų apipavidalinimą, leidžiantį Jums pasirinkti geriausiai tinkantį plastikinių langų dizaino variantą

Užtikriname garantinį ir po garantinį plastikinių langų aptarnavimą

Garantiniu periodu įsipareigojame atlikti visus gaminių reguliavimo, remonto ir derinimo darbus.

 

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314