Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

Universalios durys

Plieninės daugiafunkcinės durys PDF    Durys jūsų namams PDF Plieninės bedrovės „Hörmann“ durys užtikrina projektavimo saugą, statybų metu.

Dėl geros medžiagų kokybės ir tikslios gamybos šie konstrukciniai elementai yra ypač atsparūs ir stabilūs. Todėl pieninės durys naudojamos ten, kur reikalingas patvarumas: kotedžuose ir daugiabučiuose namuose, taip pat pramonėje, prekyboje ir versle, statybose ir žemės ūkyje.

Šalia esančiame kataloge „ Daugiafunkcinės durys“ rasite išsamią informaciją apie priešgaisrines duris, nuo dūmų apsaugančias duris, nuo garso apsaugančias duris, arba apsaugines duris, o taip pat išsamios informacijos apie plačią vienodos išvaizdos plieninių durų programą, skirtą objektų statybai.

Katalogas „Durys Jūsų namui“, kurį Jūs galite vartyti ir internete, specialiai skirtas privatiems statybininkams ir restauratoriams bei padės Jums išsirinkti tinkamas duris apsaugotam įėjimui į rūsį, drėgnai patalpai arba mėgėjiškoms dirbtuvėms, vaiko ar jaunuolio kambariui, palėpei ar praėjimui iš garažo į namą.

Plieninės universalios durys

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314