Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

Segmentiniai vartai

Segmentiniai garažo vartai RenoMatic light 2017

 Katalogas-PDF Montavimo duomenys PDF formatu Elegantiški automatiniai segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupote vietos garaže ir priešais jį, o visas pravažiavimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tinka visada, nežiūrint į tai, ar Jūsų garažo vartų anga yra stačiakampės ar įstrižos formos, su segmentine ar su apvalia arka. Taip pat jie idealiai tinka keičiant senus garažo vartus naujais.  Šalia esančiame

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann segmentinius garažo vartus

Tolygus paskirstymas su nematomais segmentų sujungimais   

Hörmann garažo vartai išsiskiria vienodo aukščio segmentais su tiksliai vienoje linijoje esančiais grioveliais arba tolygiai padalintomis kasetėmis. Segmentai yra taip tobulai išformuoti, k ad uždarius vartus nesimato sujungimų. Prašome palyginti.   

Jei pageidausite, prie segmentinių garažo vartų galėsite pasirinkti ir praktiškas šonines duris su išlygiuotais vienodos išvaizdos grioveliais. Tai dar vienas Hörmann konstrukcinių elementų aukštos gamybos kokybės įrodymas.

 

 

Harmoninga išvaizda   

Tobulą vartų vaizdą sudaro daug mažų detalių: pavyzdžiui, sąramos išlyginamasis apvadas (1) ir šoninės staktos (2). Iš Hörmann įsigysite šiuos serijinius konstrukcinius elementus, kurių išvaizda tokia pati, kaip vartų segmentų su baltu Woodgrain paviršiumi.   

Derančių spalvų rėmų gaubtai   

Vartams su Silkgrain arba Decograin paviršiais ir spalvotiems vartams galėsite pasirinkti vizualiai derančius to paties paviršiaus ir spalvos rėmo gaubtus (2 ) Hörmann sąramos išlyginamasis apvadas (1) visada atrodo taip pat, kaip ir vartai. Čia viskas tarpusavyje dera. Daugiau informacijos rasite 58 psl. 

 

Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

LPU vartuose šis sąramos išlyginamasis apvadas yra elegantiškiausias sprendimas nematomam perėjimui nuo apvado į vartų plokštumą. Uždarius vartus viršutinis

 

Atsparūs ir užtvenktam vandeniui   

Trūkinėjimui atspari 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda apsaugos Jūsų vartus nuo galimos korozijos, net ir esant ilgiau išliekančiai susikaupusiai drėgmei. To negali pasiūlyti kiti gamintojai. Rėmo pėda rėmą visiškai apgaubia tose vietose, kuriose gali greičiau atsirasti rūdžių – tai veiksminga ilgalaikė apsauga. Su vartų grindų sandarikliu rėmo pėda suformuoja ir optiškai patrauklų uždarymo elementą.

 
 

Šilumos tarp rėmo ir pastato atskyrimas:   

Kai garažas yra integruotas į namą, rekomenduojama gerai izoliuoti garažo vartus. Su ThermoFrame pagerinsite ir taip gerą LPU vartų izoliaciją. Kartu su vartų rėmu lengvai montuojamas juodas plastikinis profilis užtikrina šilumos atskyrimą tarp rėmo ir mūro bei 15 %* pagerina izoliaciją. Pasirenkamą ThermoFrame rėmo jungtį galėsite įsigyti visiems Hörmann segmentiniams vartams.  

* dvisienių segmentinių garažo vartų LPU dydis: 5000 × 2125 mm  

 

Durys vartuose be slenksčio

Kad žmonėms būtų lengva įeiti į garažą, rekomenduojamos durys vartuose. Dviračius ar sodo įrankius galėsite pasiimti iš savo garažo neatidarę vartų. Nerūdijančio plieno slenkstis per vidurį yra tik 10 mm, o kraštuose – 5 mm aukščio. Taip lengviau jį pervažiuoti ir sumažinama rizika užkliūti. 

 

 

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314