Informacijai:  +370 (5) 2711774      Dirbame:   08 - 17 val.   

IV 80

Mediniai langai langai yra skirti tik išskirtiniams namams, kuriuose svarbu sukurti jaukią atmosferą, taupyti energiją ir užtikrinti saugumą. Ekologiški ir ilgaamžiai mediniai langai yra vieni populiariausių Lietuvoje ir Europoje. Džiaugiamės galėdami pagaminti ir pasiūlyti būtent tokius langus, kuriuos puikiai įvertina mūsų klientai Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Pristatome IV 80 medinį langą. Šis langas – 80 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies su dvikameriniu 44mm stiklo paketu, dažoma pasirinkat jūsų spalva.

Susisiekite su mumis ir užklauskite kainų bei papildomos informacijos.

Kodėl verta rinktis šiuos langus:

  • Mediniai langai yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų naudojant modernias  medienos apdirbimo ir langų gaminimo linijas ir technologijas.
  • Raibės langai yra ekologiški, nes pagaminti iš natūralių medžiagų, siekiant kiek įmanoma sumažinti gamybos procesų poveikį aplinkai.
  • Gaminame langus atsižvelgdami į užsakovų ir architektų pageidavimus. Gamybos procesas yra labai lankstus, dėl to galime laisvai rinktis medienos rūšis, varstymo tipus, apkaustus, stiklą. Lankstumas – mūsų pagrindinis privalumas.
  • Gamybą vystome nuo 1994 metų, tad turime beveik 20 metų patirtį. Dirbame stabiliai, o tai leidžia mūsų langams suteikti ilgalaikes garantijas.
  • Montuojame langus. Tik teisingai sumontuoti langai pasižymi visomis savybėmis, kurias garantuoja gamintojai. Dėl to montavimo procesui yra skiriamas išskirtinis dėmesys.
  • Nuolatos tikriname savo gaminių kokybę, todėl klientai gauna tik aukščiausios kokybės gaminius.

Langų gamyboje naudojame Gretsch-Unitas (Vokietija) naujos kartos UNI- JETapkaustus, kurie užtikrina  lango saugumą, taip pat išskirtinį vyrių dizainą. Ypatingas apkaustų paviršiaus padengimas efektyviai ir patikimai saugo juos nuo korozijos.

Mediniai langai gali būti varstomi keliais būdais pagal lango tipą ir poreikius. Vienuose namuose langus galima varstyti tik į vidų, kitur reikalingi ir kiti varstymo būdai:

Atidaromas langas. Gali būti atidaromas į vidų (Europietiškas langas)

Atverčiamas. Langas atverčiamas viršutine dalimi.

Atidaromas- atverčiamas. Tiek atidaromas, tiek atverčiamas langas. Tokio tipo langai yra populiariausi Lietuvoje. Kiekviename lange galima ir trečia pozicija – mikroventiliacija (kai langas iki galo neuždaromas, o paliekamas nedidelis tarpas tarp plokštumos ir rėmo).

Stumdomas vienoje plokštumoje. Viena lango dalis yra pastumiama kitos dalies link.

Stumdomas dvejuose plokštumose. Abi lango plokštumos gali būti stumdomos viena link kitos.

Sulankstomas. Specialiais vyriais sutvirtintos lango plokštumos gali būti sulankstomos į vidų arba į išorę.

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2014 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314